چه آموزش‌هایی در سایت لمفا ارائه می‌کنیم

موضوعات آموزشی در سایت لمفا

آموزش هایی که در سایت لمفا ارائه می کنیم شامل دو بخش است آموزش های رایگان و آموزش هایی که برای مشاهده آن ها باید هزینه پرداخت شود اینکه چرا چه مقدار هزینه بابت آموزش و دریافت می‌کنیم و اساساً چه تفاوتی میان آموزش های ما با دیگران وجود دارد را در این نوشته را مطالعه کنید.

آموزش خصوصی تولید محتوا تجاری

آموزش دادن هزینه بردار است این را همه می دانیم بسیاری از افراد حاضر هستند هزینه پرداخت کنند اما آموزش که می بینند مفید و کاربردی و بدرد بخور باشد از نظر محتوای غیرکاربردی و گنگ و مبهم در اینترنت وجود دارد که کاربران فارسی زبان نسبت به اصل و اساس آموزش بدبین شده اند.

سایت لمفا و گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به دنبال این است که کاربران ایرانی بتوانند مهارت پیدا کنند و کارهای مختلف نظیر سایت سازی داشتن فروشگاه آنلاین و سئو،  تولید محتوا، ساخت کلیپ، ساخت محتوای گرافیکی، ساخت اپلیکیشن موبایل و مهمتر از همه مهارت های دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرند.

این جزو اهداف و برنامه های اصلی ما است. بنابراین محصولات تجاری و کسب درآمد ما به هیچ وجه دلیل و انگیزه اصلی از ایجاد سایت و فعالیت های ما نیست بلکه ابزاری است تا بتوانیم توانایی بیشتری پیدا کنیم تا خدمت بیشتری به کاربران ارایه کنیم.

کیفیت آموزش در محصولات آموزشی سایت لمفا

اگر شما بخواهید یک سایت بسازید باید مهارت های لازم را بیاموزید و اگر برای این کار در اینترنت بگردید منابع خوب به سختی پیدا می شوند. اگر بخواهیم صادقانه و بدون اغراق بگوییم در بسیاری موارد آموزش های مجازی نمی تواند کمک چندانی به کاربران بکند!

اما وقتی که در دوره آموزش طراحی سایت گروه فرهنگ و تمدن ثبت نام میکنید و یا یک بسته آموزشی از سایت لمفا می‌خرید همه آن چیزی را که باید یاد بگیرید، به سرعت و با کیفیت تمام یاد می گیرید. در واقع شما با آموزش های شما ارائه می‌کنیم توانایی انجام کار عملی را پیدا می‌کنید.

بعد از مطالعه می‌توانید اینها را بخوانید

من با خریدن بسته آموزشی از سایت لمفا توانستم بدون این که هیچ اطلاعی از وردپرس داشته باشم یک سایت تمام‌عیار برای خودم بسازم. نکته قابل توجه نصب درسایت لمفا شما به پشتیبان دسترسی دارید سوالی که داشته باشید پاسخ داده می شود بنابراین احتمال اینکه به مشکل بخورید تقریباً صفر است.

آنچه مطالعه کردید یکی از نظرات ای است که کاربران سایت ما درباره استفاده از محصولات و بسته های آموزشی سایت مطرح کردند در ادامه نظر یکی دیگر از کاربران که به نوعی خود یک متخصص است را نیز مشاهده و بررسی فرمایید

من خودم متخصص سئو و تولید محتوا هستم اما وقت این را که بخواهم تغییرات و بروز رسانی های جدید را بررسی کنم ندارم. به همین خاطر با خیال راحت از آموزش ها و خدمات سایت لمفا کمک میگیرم و مطمئن هستم همه آنچه که لازم دارم را به دست می آورم. در واقع یک کارشناس کاری را که من می خواهم انجام بدهم برایم انجام می‌دهد و من با پرداخت هزینه اندک در زمان خود صرفه جویی می کنم. از طرفی هرگونه مشکل که در اجرای پروژه‌ها داشته باشم خیالم راحت است که یک مشاور و کارشناس زود در اختیار دارم که می تواند در انجام پروژه ها به من کمک کند و این بسیار عالی است.

این یعنی ما بلدیم چگونه آموزش بدهیم و می دانیم چه باید بکنیم که برای شما سودمند باشد. در تهیه اموزشهای سایت لمفا تردیدی به خود راه ندهید.

اگر قصد دارید به مجموعه آموزش هایی در زمینه دیجیتال مارکتینگ  و کسب و کارهای اینترنتی به شما آموزش داده می شود دست پیدا کنید و همه ی بسته های آموزشی را بررسی نمایید می توانید به دسته بندی مربوطه مراجعه کنید.

برای اینکه حسن نیت خود را اثبات کنیم طرحی تحت عنوان کد اطمینان را اجرا کرده ایم که طی آن شما بدون پرداخت هزینه خدمات مورد نیازتان را دریافت می‌کنید بدون اینکه پولی بپردازید.

ضمن اینکه اگر شما بتوانید خودتان مشکلات آموزشی خود را حل کنید و نیاز به پشتیبان نداشته باشید ما ۴۰ درصد از پول که از شما می گیریم را به شما بر می گردانیم.

چراکه پشتیبانی هزینه بردار است اما اگر قرار باشد شما پشتیبانی نخواهید ما هزینه آن را از شما نمی گیریم.

پس همه چیز منصفانه و منطقی و با در نظر گرفتن منافع کاربر برنامه ریزی شده است.

۱ آموزش حرفه‌‌ای طراحی سایت و وردپرس

آموزش حرفه‌‌ای طراحی سایت و وردپرس
آموزش وردپرس در سایت لمفا

کافیست به آن چه نیاز دارید مراجعه کنید دقیقا با چه چیزی مشکل دارید کدام قالب کدام افزونه و کدام بخش از مهارت طراحی سایت برای شما مسئله ساز است!؟

آموزش های ما به صورت میکرو لرنینگ تولید و به زبان بسیار ساده و گویا هستند. بنابراین شما به راحتی می توانید همان قسمت از آموزش را که می خواهید دریافت کنید و بدون اینکه وقتتان تلف شود مهارت مورد نیاز تان را فرا بگیرید.؟

۲ خدمات تولید محتوای حرفه‌ای در لمفا

خدمات تولید محتوای حرفه‌ای در لمفا
آموزش تولید محتوا در سایت لمفا

اگر بخواهیم مهارت های اینترنتی را خلاصه کنیم مهمترین و و موثرترین آنها تولید محتوا است.

در واقع ما سایت میسازیم! سئو میکنیم! شبکه اجتماعی برپا می‌کنیم تا بتوانیم محتوای خود را به کاربران منتقل کنیم.

محتوا اصل و اساس همه چیز است بسیاری از افراد در سازمانها موسسات شرکت ها و کسب و کارهای فعال همواره محتوا را به عنوان تقاضایی که همیشه برای برخورداری از آن جواب مثبت می دهند می شناسند.

به عبارت دیگر شما محتوای خوب به هر کسی که بدهید می خواهد.

پس اگر بتوانید تولید محتوا را به خوبی یاد بگیرید خیالتان راحت است که یک شغل مناسب و کم دردسر که می‌تواند بسیار پردرآمد هم باشد خواهید داشت.

این همان چیزی است که ما در سایت لمفا به شما یاد می‌دهیم.

پس به افرادی که به دنبال محتوای آموزشی خوب هستند بگویید! آموزش تولید محتوا به بهترین نحو آن در سایت گروه تحقیقاتی فرهنگ و تمدن به کاربران و علاقمندان ارائه می شود.

۳ خدمات تولید محتوا برای سایت‌ها

خدمات تولید محتوا برای سایت‌ها
خدمات تولید محتوا در سایت لمفا

همچنین در کنار این آموزش ها شما می توانید از خدمات تولید محتوای سایت لمفا نیز بهره مند شوید. یعنی برای سایتتان مطالبی که نیاز دارید را سفارش دهید تا برایتان تالیف و مبتنی بر اصول سئو و کپی رایتینگ به شما ارائه کنیم.

با توجه به اهداف غیر تجاری که در گروه فرهنگ و تمدن همواره مورد توجه بوده خدمات ما می تواند تمایز بسیار زیادی با آنچه در بازار تولید محتوا ارائه می شود داشته باشد.

منبع فروشگاه سایت لمفا
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.